Ferryonline.pl Ferry Online Anchor

Dover Port Mapa

Dover Adres Portu

DFDS Seaways
Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA
GPS: 51.128, 1.333

MyFerryLink
Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA
GPS: 51.128, 1.333

P&O Ferries
Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA
GPS: 51.128, 1.333

Zarejestruj się i Save

Follow / Like Us
Please enter an age for each child under 18.
A maximum of 9 passengers may be booked at this time.
There are currently no timetables available for routes selected.
Please enter all the information for your vehicle.
Please enter trailer type, length and height.
All operators are closed, please type others.
The return time must be after the outbound time.

18+ years
under 18

Ages:

Port Promowy w Dover

Port w Dover

Miliony pasażerów każdego roku podróżują z Dover do Calais. Port ten istnieje tam przez wieki.Historia jego obejmuje czasy romańskie aż do dziś.

Położenie geograficzne jest idealnym wyborem dla żeglarzy z małych satatków i łódek , którzy mogą oglądać głęboką szczelinę uformowaną we wzgórzu rzeki Dour, które daje bezpieczeństwo w czasie podróżowania nią.

James 1 ouworzył DOVER HARBOUR w 1606 i do dzis przepłyneło przez niego 15 milionów pasażerów. Port w Dover przez cały czas się rozrasta i rozwija i jest prawdopodobnie największym portem pasażerskim na świecie z ponad 2,5 milionami samochodów i 140.000 autobusami podróżującymi przez Kanał ąngielski do Francji.

Port jest idealnie połóożony na południowo-wschodnim wybrzeżu dla postepowej podróż oraz znakomitej laczności z koleją oraz sieciami autostrad w ielkiej rytanii. Obecnie oferują dziennie ponad 60 usług dla przewozu samochodów, poduszkowców i katamaranów do Calais.

Port w Dover - Usługi

Port w Dower ma wyraz państwa sztuki,które rocznie obsługuje ponad 16 milionów pasażerów, 2.5 miliona pojazdów, autobusów. Port w Dowe obsługuje także szacowany na 2 miliony ładunek okrętpowy. Jest to największy port docelowy dla promów podróżujących do Francji.

Pasażerowie przybywający do portu w Dover mogą skorzystać z usług banku oraz kantorów wymiany walut. Moga skorzystać również z punktów informacyjnychoraz rezerwacyjnych, telefonów publicznych, miejscprzeznaczonych dla niepełnosprawnych pasażeróworaz dużej ilośći sklepów i restauracji.

Wszyscy pasażerowie przypływająi odpływają ze wschodniedo doku terminala. Głównymoperatorem sa linie P&O Ferries które obsługuja dziennie do 22 rejsow w obie strony, rejsy odbywaja sie przez cały rok,a czas rejsu to około 1.30 godz.

Dumą Canterbury jest P&O najwieksza obecnie jednostka pływająca, obecnie poerująca tym szlakiem może on pomieścić 2.000 pasażerów i 650 samochodów. Na pokładzie znajdują się restauracje, sklepy, oraz odogodnienia dla niepełnosprawnych pasażerów mające zapewnić wszystkim jak najwiekszą przyjemność z podróży.

Dover jest portem korzystającym z lini DFDS Seaways, P&O Ferries i MyFerryLink ze względu na ich częstotliwość rejsów do Calais.

DFDS Seaways oferuje codzienne trasy między Dover a Dunkierką we Francji. Czas podróży trwa około dwóch godzin. MyFerryLink también ofrecen salidas desde el puerto de Dover a Francia.

Dover Rozklad Jazdy & Informacje Żeglarstwo

Rozkłady jazdy Częstotliwość Trwania Spółka
Dover - Calais Do 10 przejść dziennie Biorąc jedną godzinę i 30 minut DFDS Seaways
Dover - Dunkerque Do 12 przejść dziennie Biorąc dwie godziny DFDS Seaways
Calais - Dover Do 10 przejść dziennie Biorąc jedną godzinę i 30 minut DFDS Seaways
Dunkerque - Dover Do 12 przejść dziennie Biorąc dwie godziny DFDS Seaways
Dover - Calais Do 24 przejść dziennie Biorąc jedna godzina 30 minut P&O Ferries
Calais - Dover Do 24 przejść dziennie Biorąc jedna godzina 30 minut P&O Ferries
Dover - Calais 8 Codzienne Przejazdy Biorąc jedna godzina 30 minut MyFerryLink
Calais - Dover 8 Codzienne Przejazdy Biorąc jedna godzina 30 minut MyFerryLink